DIY Kurs – Bransoletka ‚srebrne błyskotki’

 Witam:) Do zrobienia bransoletki potrzebujemy:

- Łańcuszek srebrny oksydowany 3×4,5mm
- Kółeczka ogniwka 5mm
- Zapięcie fantazyjne 11mm
- Gwoździe antyalergiczne 40mm
- Perły białe 6mm
- Zawieszka akrylowa serce 11×8,5mm
- Koralik shamballa disco ball 10mm

P1100581P1100568

 

P1100573P1100575P1100579

Bez tytułu

Pierwszym krokiem do zrobienia naszej bransoletki jest przygotowanie dwóch kawałków łańcuszka- jeden o średnicy mniej więcej grubości naszej ręki a drugi odrobinę dłuższy.
Następnie na wszystkich końcach łańcuszka montujemy kółeczka ogniwka.

Do zapięcia przyczepiamy łańcuszki, po dwa końce na każdy uchwyt.Teraz możemy spokojnie przymierzyć bransoletkę czy jest odpowiedniej długości.

W kolejnym etapie będziemy przyczepiać ozdoby- przez koralik shamballa przekładamy gwóźdź i na górze robimy szczypcami bocianami kółeczko tak aby można było zaczepić je na łańcuszku.Doczepiamy ją na środku krótszego łańcuszka.

Po bokach tego samego łańcuszka montujemy zawieszki serduszka- do każdego serduszka dopinamy kółeczko ogniwko i zaciskamy na łańcuszku.

Teraz będziemy robić ozdoby z perełek, bierzemy gwóźdź i nakładamy najpierw perełkę a potem przekładkę ozdobna w kształcie małego kwiatuszka.Jeżeli gwoździe okażą się zbyt długie należy przyciąć je szczypcami tnącymi i następnie uformować na górze naszej ozdoby małe kółeczko.W mojej wersji zrobiłam pięć takich ozdób i podoczepiałam je według uznania do dłuższego łańcuszka.

Bransoletka jest już gotowa.Pasuje praktycznie do wszystkiego i można ją dowolnie łączyć…

Powodzenia:)

ss

I gotowe

 

DIY Kurs – Bransoletka ‚srebrne błyskotki’
5 (100%) 1 vote