Kontrastowe kolczyki sutasz

Wybieram sznurki złoty, srebrny i czerwony, obcinam ok. 23cm. Wyznaczam sobie środek sznurków i zaczynam od szycia na środku długości sznurków. Zloty sznurek przesuwam, by był dłuższy od reszty ok. 6cm. Zszywam sznurki, pamiętając by wzór choinkowy w obu sznurkach szedł w tą samą stronę. Obszywam sznurki ze sobą pilnując by utworzyły „łezkę” wokoło fioletowego kryształka.

Po zszyciu około 5 cm sznurków ze sobą i układaniu ich w łezkę, doklejamfioletowy kryształek klejem sekundowym. Doklejam go tylko na tylnej stornie i stosując mała ilość kleju na brzegach kryształku, uważając by klej nie wylał się na przednia część kryształka. Trzymam chwilę by się skleił ze sznurkami.

Zakańczam obszycie łezki przez zszycie wszystkich sznurków ze sobą. Następnie obszywam ze sobą tylko sznurki srebrny i czerwony, po obu stronach różowego kryształka. Doklejam go tak jak wcześniejszy kryształek.

Obcinam ok. 10 cm sznurka czarnego i doszywam go jak na załączonym zdjęciu. Złoty sznurek pozostaje w tyle, a na zakończenie czarnego sznurka wszywam srebrna perełkę i obszywam ja wokoło czarnym sznurkiem. Symetrycznie, po drugiej stronie wykonuję ta sama czynność.

Złoty sznurek owijam wokół reszty sznurków i zszywam by się nie obsuwał. Czarny sznurek kieruję na doł i doszywam do reszty.

www.cialispillssaleonline.com

Wszystkie końcowki sznurków kieruję pod spod i zszywam na końcach przez co odpowiednio zabezpieczam przed pruciem.

Powstałe części zszywam ze sobą, a zakończenia sznurków podklejam filcem by cała praca nie wyglądała nieestetycznie. Dodatkowo filc można podszyć ze sznurkami, by nie odstawał od całości kolczyków. Na szczycie kolczykow doszywam kółko by doczepić bigle.

 

Kontrastowe kolczyki sutasz
5 (100%) 1 vote