DIY Kurs – Kryształowa bransoletka

Bransoletka z kółeczek i kryształków jest delikatnym i eleganckim dodatkiem na wiele okazji. Łącząc ją z ulubionymi zawieszkami, które można łatwo zmieniać, nadajemy jej za każdym razem innego charakteru.

Najdłuższego przygotowania wymagają kryształki, które należy nałożyć na szpilkę, przyciąć ją i zakończyć kółeczkiem. Do bransoletki potrzebnych nam będzie 7 kryształków.

Do kryształka dokładamy 3 połączone ogniwka. Używając grubych ogniwek mamy pewność, że bransoletka nie rozpadnie się na ręce przy mocniejszym pociągnięciu, gdyż będzie mocno złączona.

Po drugiej stronie kryształka doczepiamy drugi kamyczek z kolejnymi 3 kółeczkami, a te znów łączymy z przekładką z cyrkoniami (lub np diamentową czy plecioną kulą). Przekładka będzie środkiem bransoletki. Do niej dołączamy 3 kółeczka, kryształek + kryształek z kółeczkami. Po każdej stronie dokładamy jeszcze po jednym koraliku.

Na jednym końcu bransoletki zakładamy zapięcie, na drugim możemy założyć jeszcze jedno kółeczko lub zostawić sam kryształek z oczkiem ze szpilki, do którego będzie można przypiąć zapięcie.

Do zawieszek zakładamy małe kółeczko i karabińczyk 10mm i tak przygotowane możemy śmiało doczepić do bransoletki w dowolnym dla nas miejscu.

Tak samo do kompletu możemy przygotować naszyjnik.

Bransoletkę możemy wykonać również z innych kolorów kryształku, np czarnych lub szafirowych, które będą bardzo ładnie komponować się ze srebrem lub czerwone ze złotymi kółeczkami i przekładkami.

Udanego tworzenia.
BiedrOla

DIY Kurs – Kryształowa bransoletka
5 (100%) 1 vote