Złoto laguny – kolczyki sutasz

Pracę zaczynam od wyboru 3 sznurków sutasz przybliżonych do siebie kolorystycznie. Sznurki należy ustawić tak by ścieg choinkowy szedł w ta sama stronę, zszyć koniec sznurków by się bardzo nie strzępiły i szyjemy cały czas takim „zygzakowym ściegiem” jak na pierwszym zdjęciu.

Zszywając sznurki utrzymujemy je w kształcie jaki chcemy im nadać- na początek owal na szara perełkę.

Po wszyciu niebieskiego koralika, obszywam ok. 4 cm sznurka ze soba i wklejam niebieski kryształek-łezkę. Resztę sznurka zawijam symetrycznie do wykonanej już bazy. Sznuki obcinam i zakańczam od spodu by się nie strzępiły.

Przechodzimy do drugiej części kolczyków. Obcinam 2 sznurki sutasz w kolorach złota i szarości na ok. 25cm. Dokładnie na środku obszywam w kształt owalu i wklejam (na brzegach klejem sekundowym) brązowy kryształek. Następnie wszywam srebrna perełkę jak na zdjęciu.

Wykręcam sznurki i wszywam czarny koralik. Po drugiej stronie wykonuję dokładnie te same czynności i wykańczam sznurki pod spodem pracy. Zszywam dwie powstałe części.

Na ostatek pozostało wykonać najprostszy element. Wklejamy kryształek w zszyte sznurki i wszywamy perełki po obu stronach sznurków. Na górze tego elementu wszywamy metalowe kółeczko- służące do zaczepienia bigli. Powstały element doszywamy na szczycie niebieskiej bazy.

Na koniec wycinam odpowiednie kształty z filcu http://cialis5mgbestprice.com/ i doklejam je pod spod kolczyków, by zakryć nieestetyczne zakończenia sznurków.

Złoto laguny – kolczyki sutasz
5 (100%) 1 vote