Zapięcia Magnetyczne, Zakładkowe, Toggle, Kasetowe, Karabińczyk

Dziś przedstawimy wam rodzaje zapięci magnetycznych dostępnych w naszym sklepie :) Z racji tego że jesteśmy dopiero co po uzupełnieniu posiadamy na stanie wiele wzorów które warto według nas opisać.

Zapięcie Magnetyczne Klasyczne

pol_pl_Zapiecie-Magnetyczne-do-Wklejania-Oliwka-16x9mm-1szt-19268_1Zapięcia klasyczne z otworami do wklejania. Najczęściej klienci wybierają klasyczne zapięcia. Łatwo się zapinają i odpinają, są precyzyjnie wykonane oraz posiadają mocny magnes.

Wielkość otworu najbardziej popularna to około 6mm. Posiadamy w naszej ofercie zapięcia z otworem od 3mm aż do 8mm. Najładniej prezentują się rzemieniami oraz różniej grubości sznurkami.

Zapięcia Magnetyczne Disco z Cyrkoniami

19155_2Zapięcia z cyrkoniami najczęściej stosowane są jako samoistne ozdoby. Posiadamy w sprzedaży dwie wielkości otworów do wklejania 4 oraz 5mm. Najładniej prezentują się z rzemieniami oraz sznurkami plecionymi.

Zapięcia Magnetyczne do Sznurka

20250_3Prezentowane powyżej zapięcia magnetyczne różnią się od siebie jedynie kształtem. Wielkość otworu zazwyczaj wynosi około 1,2mm do 2,5mm. Klienci najchętniej stosują je do różnego rodzaju sznurków, cienkich rzemieni, linki jubilerskiej oraz gumki jubilerskiej.

Zapięcia zakładkowe Toggle

17598_2

Najbardziej praktyczne oraz najczęściej stosowane zapięcie do bransoletek. Z racji tego że posiadają różne wymyślne wzory : kwiatki, gwiazdki, koła, romby- stanowią piękne dopełnienie.

 Zapięcia Kasetowe

20188_2Takie zapięcia bardzo ładnie prezentują się na bransoletkach składających się z kilku linek. Z uwagi na to że są przystosowane właśnie do takich projektów – posiadają kilka otworów w rzędzie.

Zapięcia Karabińczyk

16646_2Na koniec zostawiliśmy najbardziej popularne zapięcia – karabińczyk. Stosowane są zarówno do bransoletek jak i naszyjników. Bardzo często klienci stosują takie zapięcia do smyczy, zawieszek, podwieszek … można by wyliczać godzinami ;)

Wielkości dostępne w naszym sklepie to od 10mm do 17,5mm. Małe rozmiary stosowane są najchętniej do bransoletek. Im większy rozmiar zastosowanie jest bardziej zróżnicowane :)

 

MarMon

Zapięcia Magnetyczne, Zakładkowe, Toggle, Kasetowe, Karabińczyk
5 (100%) 3 votes