Zawieszki Kamienne wykończone srebrem

Nietuzinkowe, niepowtarzalne, wręcz pojedyncze kamienie oprawione srebrem próby 925 to jest nowość która ostatnio pojawiła się w nasze ofercie. W tym poście przedstawimy wybrane – według nas najbardziej atrakcyjne – kamienie :)

Agat zwany Rubecitem Brazylijskim

IMG_3677

Kamień pięknej zielono czerwonej barwy wykończony dwoma kuleczkami srebrnymi o wielkości około 2,4mm oraz szpilką jubilerską. Całość stanowi klasyczną harmonię

Turkus Drzewny w kształcie Rombu

IMG_3674

Kamień turkus niebieski z przerostami w kolorze ciemnego brązu. Żyłki pokrywają całą powierzchnię kamienia. Elementy srebrne : dwa dyski po obu stronach otworów do tego kuleczki srebrne o wielkości około 2.4mm. Całość nawleczona na srebrną szpilkę.

Fluory fioletowy delikatnie pofalowany

IMG_3675

Kamień fluoryt w pięknej delikatnej barwie fioletu wykończony elementami srebrnymi Próby 925 : cube o wielkości około 4mm całość nawleczona na szpilkę. Kamień po sobie jest szlifowany co stwarza wrażenie jak by był cieniowany – wielokolorowy.

Awenturyn zielony Łza

pol_pl_Zawieszka-Kamien-Awenturyn-Zielony-34x24mm-1szt-20796_1

Kamień naturalny awenturyn zielony w kształcie łezki. Otwór dużej średnicy pasuje do każdego materiału : sznurka, rzemienia, łańcuszka.

Całą dostawę możesz zobaczyć w naszym sklepie.

http://www.marmon.com.pl/search.php?text=Zawieszka+kamie%C5%84+

Z uwagi na liczne zapytania będziemy rozszerzać zawieszki z kamieni :)

 

MarMon

Zawieszki Kamienne wykończone srebrem
5 (100%) 1 vote

2 Comments

  1. HAN GER 5 marca 2015
  2. MarMon 5 marca 2015